Denizaşırı nakliyatlarda 6 ve 12 metrelik taşıma konteynerleri kullanıyoruz. Eşyalarınız özenle sarılarak veya paketlenerek taşınacaktır. Konteynerin yüklenmesinde, eşyalarınız için gerekli alanın ayrıldığından emin olması temel önceliktir. Eşyalarınızın yüklenmesi ve kapağın kilitlenmesiyle konteyner limana gönderilerek, en kısa sürede gemiye yüklenir. Hedef limana varıldığında eşyalarınız gümrükten geçirilir ve sonrasında yeni adresinize gönderilen konteynerdeki eşyalarınız boşaltılır. Eşyalarınız ambalaj ve kutulardan çıkarıldıktan sonra atık ambalajlar da ekibimizce toplanır.

 

Bir konteynerin tamamının kullanılmasını gerektirmeyen küçük sevkiyatlarda grup gönderileri ayarlanabilir. Bu yöntemde eşyalarınızın gönderilmesi, konteyneri dolduracak müşteri grubu oluşturmak için beklenmesi gerekeceğinden biraz daha uzun sürebilir ancak küçük sevkiyatlar için grup oluşturmak ekonomik anlamda en avantajlı seçenektir.

Paketleme ve Nakliyat – Dünya Çapında Paket Teslimatı

Dünya çapında paket teslimatı ve paketleme konusunda uzman olan Kıbrıs Kargo ne göndermek isterseniz isteyin bireysel ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilecek güvenle tercih edebileceğiniz, hızlı gönderim taleplerinize ve fiyat beklentilerinize uygun uçak kargo hizmetleri sunuyor.

UPS, Parcelforce Worldwide, FedEx, DHL ve TNT gibi sektörün en iyileriyle çalışıyoruz. Paketleme ve evrak işleri uzmanlarımız, yerel ve uluslararası gönderimlerde paketlerinizin en güvenilir şekilde iletilmesini sağlar.

Güçlendirilmiş korumalı paketlerimiz sayesinde yüksek değerli ve eşsiz eşyalarınızı, hasar görmeyecek en güvenilir yolla taşıyoruz.

Havayolu Taşımacılığında Operasyonel Mükemmellik

Kıbrıs Kargo, hava taşımacılığının gerektirdiği hızlı hizmeti sağlamak için, operasyonel mükemmelliği ön planda tutmaktadır. Geniş acenta ağı ve yerleşik lokasyonlarıyla, dünyanın tüm havalimanlarına ürünleri ulaştıracak farklı çözümler sunmaktadır. Ekol; sadece havalimanından havalimanına değil; kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ve kapıdan kapıya olmak üzere farklı hizmet seçeneklerinin yanında, transit yükleme hizmeti ve iki ülke arasında gerçekleşen cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hava taşımacılığıyla entegre depolama, elleçleme, dağıtım, gümrükleme, paletleme ve sigorta gibi hizmetler de sunmaktadır.

Ev eşyalarınızı acil olarak Kuzey Kıbrıs’a gönderme ihtiyacınız olduğunda ve bunu profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirmesini istiyorsanız mail üzerinden bize ulaşabilirsiniz, attığınız maile çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapılmaktadır, geri dönüş mesajımız içerisinde şirketimizin size sunduğu hizmetler açıklanmaktadır ve fiyat hakkında detaylı bilgi size sunulmaktadır, eğer canlı bir şeklide destek ve bilgi almak istiyorsanız, daima aktif olan telefon numaralarımızdan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kıbrıs evden Eve Nakliyat hizmetleri taşınmak isteyen kişilerin adeta en iyi kurtarıcıları olmaktadır. Çünkü hemen herkes için taşınmak hem oldukça sıkıcı, hem oldukça yorucu hem de oldukça emek gerektiren bir işlem olmaktadır. Ancak güvenilir firmadan evden eve nakliye hizmetleri alan kişiler bu taşınma işlemlerinin en önemli ve zor olan kısmını şirketlere yaptıracaklarından dolayı taşınma işlerinde normale kıyasla neredeyse hiç yorulmamaktadırlar. Bizler de oldukça güvenilir bir firma olarak taşınması gerekli olan kişilere taşınmaları konusunda yardım eden en iyi firmalardan bir tanesiyiz.

Oldukça güçlü bir çalışma prensibimizin olması sayesinde bizleri tercih ederek bizler ile birlikte çalışmaya karar veren müşterilerimiz bizden kesinlikle en iyi şekilde memnun kalacaklardır. Taşınma esnasında kişilerin bizlere emanet ettiği eşyalarını kendi eşyalarımız gibi oldukça itinalı ve özenli bir şekilde ulaşmaları gerekmekte olan yerlere ulaştırıyoruz.

Ulaştırma esnasında eşyaları oldukça özenli bir şekilde taşıyarak gerekli olan yerlere ulaştırıyoruz. Bizler ile birlikte çalışan müşterilerimiz gönül rahatlığı ile taşınma işlemlerini gerçekleştirdiklerinden dolayı bizlerden son derecede memnun kalarak bir nakliye firmasına ihtiyaç duyduklarında her zaman için bizleri tercih etmektedirler. Ayrıca bizler fiyat bakımından da piyasada yer alan şirketlere göre oldukça uygun fiyatlar eşliğinde güvenilir nakliye hizmetleri sunuyor olduğumuzdan dolayı da kişiler oldukça ekonomik olan bir şekilde bizimle çalıştıklarında taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Çok zorlu ve yorucu olan taşınma işlemleri teknolojinin de oldukça büyük ölçüde ilerlemiş olması le birlikte eskisi gibi artık çok da zorlu bir işlem olmamaktadır. Çünkü gelişen teknoloji ile birlikte asansörlü taşımacılık hizmetleri de çok sıklıkla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle de üst katlara yerleştirilecek olan eşyalar için kullanılmakta olan bu yöntem sayesinde kişiler güvenilir nakliye şirketleri ile de birlikte çalıştıklarında taşınma işlemlerini oldukça hızlı ve iyi bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Taşınma işlemlerinin asansörlü nakliyat sayesinde oldukça kolay olan bir hale gelmesi kişilerin de taşınma için gerçekleştirmeleri işlemleri çok daha az olan bir hale getirmektedir. Üstelik bu yöntem ile birlikte taşınan eşyalarda meydana gelebilecek zararların da en aza indirilmiş olması sayesinde kişiler gönül rahatlığı ile bu yöntemi kullanarak taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Bu yöntemin diğer taşımacılık yöntemlerine göre de oldukça hızlı ve pratik olan bir şekilde gerçekleştiriliyor olması sayesinde de sizler çok daha kısa süre içerisinde taşınma işlemlerinizi gerçekleştirerek rahat bir nefes alabileceksiniz.

 

Asansörlü Taşımacılıkta Güvenilir Hizmet

En sorunsuz şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler iyi bir firma ile beraber çalıştıklarında bu işlerini hem oldukça kısa olan bir süre dilimi içerisinde hem de oldukça güvenilir olacak bir biçimde

gerçekleştirebilmektedirler. Kişiler yeni taşınacakları olan yer eğer üst katlarda yer alıyor ise bu taşınma işlemlerini güvenilir asansörlü taşımacılık şirketleri ile birlikte gerçekleştirebilmektedirler.

Çünkü bu adresler içerisinde kişiler en iyi şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Asansörlü taşımacılığın bu noktada kişiler için olan en önemli avantajı ise üst katlara eşyaların taşınır iken en ufak bir zarar bile kolay kolay uğramıyor olmasıdır. Bu sayede kişiler oldukça içleri rahat olan bir şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Oldukça güvenilir olan bir firma ile çalıştıklarında ise kişilerin içleri çok daha fazla rahat olmaktadır. Bu anlarda işlerini en kısa süre içerisinde bitiren taşınacak olan kişiler yapacakları işlerin hafiflemiş olmasından dolayı da norml bir taşınma durumu kadar fazla yorulmamaktadırlar.

Bitmek bilmeyen taşınma anları birçok kişinin kabusu haline gelmekte olan bir durum olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı da taşınma işlemleri birçok kişi için oldukça zahmetli ve yorucu geldiğinden dolayı oldukça korkutucu olmaktadır. Ancak taşınması gerekmekte olan kişiler iyi nakliyat firmaları ile birlikte çalışarak işlerini bu firmalar ile birlikte yürüttüklerinde işleri bir hayli kolay olan bir hale gelmektedir.

 

Güvenilir nakliye firmasından şehirlerarası nakliyat hizmetlerini alan kişiler taşınma işlemlerini oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirdiklerinde hiçbir sorun yaşamadan bu işlerini sonlandırabilmektedirler. Bizler de oldukça iyi kalitede nakliye hizmetlerini müşterilere sunmakta olan bir firma olduğumuzdan dolayı kişiler bizleri de oldukça içleri rahat olan bir şekilde tercih edebilmektedirler. Bizler müşterilerimizin bizlerden beklentilerini en iyi olan şekilde karşılamak adına en iyi kalitede olan nakliye hizmetlerini sunuyoruz.

 

Oldukça iyi ve alanında uzman olan bir personel kadrosuna sahip olduğumuzdan dolayı müşterilerimiz bizler ile birlikte çalıştıklarında son derecede memnun olmaktadırlar. Taşınma işlemlerini oldukça kolay olan bir hale getirmek adına bizler ile birlikte çalışan kişiler yapacakları işleri en aza indirerek bu taşınma işlemlerinde kesinlikle hiçbir zorlu yaşamamaktadırlar. Ayrıca bizler oldukça güvenilir nakliye firmaları arasında yer alan bir firma olduğumuzdan dolayı da müşterilerimizin eşyalarını sigortalıyoruz.

Böylelikle de kişiler çok daha içleri rahat olan bir şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.

Güvenilir İlden İle Nakliye ve Taşımacılık

En iyi şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini almak istediklerinde ve bu iş için de bizleri tercih ettiklerinde son derecede memnun bir şekilde bizler ile birlikte taşınma işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Bizler müşterilerimizin taşınma işlemlerini yaparken en ufak bir kayıp yaşamalarını ya da zorluk çekmelerini engelleme adına evden eve nakliye hizmetlerini en iyi olan şekilde sunabilmek adına oldukça şeffaf olan bir şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

 

Müşteri memnuniyetine her zaman için en başta öncelik vermekte olan bir firma olduğumuzdan dolayı da kişiler bizim kendilerine sunmakta olduğumuz özel nakliye hizmetlerinden kesinlikle en iyi olan şekilde memnun kalarak her zaman için bizleri tercih edeceklerdir.

Taşınma işlerinde güvenilirlik sunmayan ve sertifikasız çalışan birçok dolandırıcı bulunmaktadır. Sizleri bu dolandırıcıların gazabından kurtarmak ve eşyalarınızı güvenle taşımak adına yılların getirdiği tecrübemize tecrübeler katarak hizmet vermeye devam ediyoruz. İster evden eve ister de iş yerlerinizin taşınma işlemlerinde piyasanın en güvenilir nakliyat firması olarak bizleri seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.

 

Deneyimli eşya taşımacılık hizmeti sunmamızdan dolayı yıllar boyunca şehiriçi nakliyat işlemlerinde yaşanabilecek tüm sorunları tecrübe ederek ve ders çıkartarak bu günlere geldik. Sizlere İstanbul, Mersin, Kıbrıs nakliyat işleminden önce sözleşmeli hizmet sunabilen yegane firma olduğumuz için güvenilirlik sorununuzu tam anlamıyla çözeceğimize inanıyoruz. Sözleşme kapsamında eşyalarınızın başına gelebilecek olası zararların tarafımızdan karşılanacağına ve tahmini teslimat süresinde taşınma işlemlerinin gerçekleşeceğine emin olabilirsiniz.

 

Deneyimli uzman kadromuz ile tüm eşya taşıma işlemlerinizi problemsiz bir şekilde gerçekleştirebileceğimize emin olabilirsiniz. Ambalajlama ve paketleme konusunda, alanında uzman ekibimiz, eşyalarınızın üretildiği malzeme, ağırlık ve hacim, hassasiyet ve de-monte olabilmesi açısından farklı kategorilerde paketleyeceklerdir. Bu sayede yeni evinizde paketlerinizi açarken hiçbir eşyanızın nerede olduğunu unutmayacak, eşya yerleştirme işinin sizin için eziyete dönüşmeyeceğine emin olacaksınız.

 

Her alanda uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde sözleşmemizde bulunan nakliye süresinin dışına çıkmayacağız ve sizlerin değerli vaktinizi çalmamak adına en iyi hizmeti sunacağız. Hava şartlarına göre kendine rota belirleyen şoför kadromuz, kışın kar lastiği olmadan yola çıkmayacak, araçların düzenli bakımlarını aksatmadan çalışacaklardır.

Uzun bir tatilden sonra eve mi dönüyorsunuz? Belki de öğrencisiniz ve artık yanınızda götürdüğünüzden çok daha fazla eşyanız olduğunu fark ettiniz. Havayolları şirketine kabarık eşya taşıma ücreti ödemek yerine çok daha makul fiyatlarla sunduğumuz kapıdan kapıya teslim, eşya taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kıbrıs Kargo eşyalarınızı kapınızdan alarak, dünyanın dört bir yanına teslim eder.

Kıbrıs Kargo Avrupa’nın her yerine teslimat yapmakta, eşya taşımacılığı konusunda deneyimli olan sıcakkanlı ekibimiz sizlere her zaman en uygun en uygun fiyatları sunmaktadır. Müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumları görmek için Facebook sayfamıza göz atabilirsiniz.

Uluslararası Eşya Taşıma Servisi

Eşya taşımacılığı hizmetlerimizde göndericilerin karton kutu ihtiyacını ücretsiz olarak karşıladığımız gibi eşyalarınızı İngiltere ve İrlanda’nın her yerinden, ekstra ücret talep etmeden teslim alıyoruz.

Eşya Taşıma Ücreti

Eşya taşımacılığında bütçe dostu fiyatlarla denizyolu taşımacılığı, çok daha hızlı iletim yapılan havayolu taşımacılığı ve kurye gönderim hizmetleri veriyoruz. Cazip fiyatlar sunmanın da ötesinde iletilerinizin zamanında adrese teslim edileceğini garanti ediyoruz. Daha fazla bilgi için Eşya Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya Uluslararası Eşya Taşımacılığı sözleşmemizi indirebilirsiniz.

Ev Eşyası Taşıma

Ay sonunda evinizi mi taşımanız gerekiyor? Farklı bir ülkede ikamet ettiniz ve artık eve dönme zamanı geldi. Belki de yeni bir ülkede, yepyeni bir yaşama başlamak istiyorsunuz. Peki, tüm bu ev eşyalarıyla ne yapacaksınız? İşte burada Kıbrıs Kargo devreye gidiyor, evden eve taşıma hizmetleriyle tüm eşyalarınızı Avrupa’nın her yerine, uygun ücretlerle taşıyor.

Taşımacılık konusunda belli bir otoriteye sahip olan nakliyat firmamız, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına yıllardır çalışmaya ve daha iyiyi hedeflemeye devam etmektedir. Eşya depolama konusunda yaşanılan sorunlar ve sertifikasız nakliye firmalarının sizlere sağlayamadığı güvenlik protokolleri bu konuda bir çözüm bulma arayışına sevk etmiştir bizleri.Deneyimli nakliyat firmamız olarak eşya depolama sorununa çözüm getirmek ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Eşyalarınızı nakliyat sırasında depolamak istediğinizde birçok farklı noktaya açtığımız depolama tesislerimizde güvenle saklanacaktır. Oda sıcaklığının sağlandığı ve hijyen kurallarına özen gösterdiğimiz depolarımızda eşyalarınız istediğiniz süre kadar bozulmadan veya herhangi bir deformeye uğramadan kalacaktır. Nakliyat işleminizin ne zaman devam etmesini isterseniz bize haber verebilirsiniz. Eşyalarınızın depolanırken uygulandığı paketleme ve kolileme işlemleri depodan çıkartırken de yinelenecektir.

Sizlere en güvenilir nakliyat hizmeti verebilmek adına yapacağımız sözleşme içeriğinde eşyalarınızın başına gelebilecek her problemin tarafımızca telafi edileceği ve zararınızın karşılanacağı yer almaktadır. Yine sözleşme içeriğinde bulunan tahmini teslimat süresi içerisinde eşyalarınızın yeni evinize veya ofisinize ulaşacağının garantisini veriyoruz. Eşya depolama kısmında tutulacak olan eşyalarınızın yeni adresinize teslimini ne zaman gerçekleştireceğimizi sözleşme içerisinde belirtebileceksiniz.

 

Eşyaların Kaybolma Durumu

Depolanan eşyalarınızın kaybolma veya çalınma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmasının önüne geçmek adına 7/24 güvenlik sağlayan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın nakliye işleminin sonuna kadar güvenliğini sağlayacağız ve oluşabilecek bütün aksiliklerin sorumluluğunu üstleneceğiz. Eşya depolama konusu nakliye firmalarının oldukça zorlandığı ve tam anlamıyla başarılı olamadığı bir konudur. Çünkü iş tanımı gereği dinamik bir platform olan evden eve nakliyat, depolama kısmında birçok farklı bölgede güvenilir ve daimi kalıcılık sağlayabilmelidir.

Değerli müşterilerimiz için güvenilirlik esaslarını göz önünde bulunduran ve sigorta kapsamına aldığı bütün eşyaları istenilen sürede depoladıktan sonra teslim eden firmamız hizmetinize hazırdır. Eşya paketleme ve ambalajlayarak kolilemeden, özel koruyucu hazneler ile taşımacılığa, taşınacak yolun rota ve güzergah bilgilerini müşteriyle interaktif bir şekilde paylaşma ayrıcalığından, ev dekorasyonunuz için uzman kadromuza kadar sizlere sunduğumuz bütün hizmetin yanı sıra artık eşya depolama hizmeti de vermekteyiz.