Paketleme ve Nakliyat – Dünya Çapında Paket Teslimatı

Dünya çapında paket teslimatı ve paketleme konusunda uzman olan Kıbrıs Kargo ne göndermek isterseniz isteyin bireysel ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilecek güvenle tercih edebileceğiniz, hızlı gönderim taleplerinize ve fiyat beklentilerinize uygun uçak kargo hizmetleri sunuyor.

UPS, Parcelforce Worldwide, FedEx, DHL ve TNT gibi sektörün en iyileriyle çalışıyoruz. Paketleme ve evrak işleri uzmanlarımız, yerel ve uluslararası gönderimlerde paketlerinizin en güvenilir şekilde iletilmesini sağlar.

Güçlendirilmiş korumalı paketlerimiz sayesinde yüksek değerli ve eşsiz eşyalarınızı, hasar görmeyecek en güvenilir yolla taşıyoruz.

Havayolu Taşımacılığında Operasyonel Mükemmellik

Kıbrıs Kargo, hava taşımacılığının gerektirdiği hızlı hizmeti sağlamak için, operasyonel mükemmelliği ön planda tutmaktadır. Geniş acenta ağı ve yerleşik lokasyonlarıyla, dünyanın tüm havalimanlarına ürünleri ulaştıracak farklı çözümler sunmaktadır. Ekol; sadece havalimanından havalimanına değil; kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ve kapıdan kapıya olmak üzere farklı hizmet seçeneklerinin yanında, transit yükleme hizmeti ve iki ülke arasında gerçekleşen cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hava taşımacılığıyla entegre depolama, elleçleme, dağıtım, gümrükleme, paletleme ve sigorta gibi hizmetler de sunmaktadır.