Taşınma işlerinde güvenilirlik sunmayan ve sertifikasız çalışan birçok dolandırıcı bulunmaktadır. Sizleri bu dolandırıcıların gazabından kurtarmak ve eşyalarınızı güvenle taşımak adına yılların getirdiği tecrübemize tecrübeler katarak hizmet vermeye devam ediyoruz. İster evden eve ister de iş yerlerinizin taşınma işlemlerinde piyasanın en güvenilir nakliyat firması olarak bizleri seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.

 

Deneyimli eşya taşımacılık hizmeti sunmamızdan dolayı yıllar boyunca şehiriçi nakliyat işlemlerinde yaşanabilecek tüm sorunları tecrübe ederek ve ders çıkartarak bu günlere geldik. Sizlere İstanbul, Mersin, Kıbrıs nakliyat işleminden önce sözleşmeli hizmet sunabilen yegane firma olduğumuz için güvenilirlik sorununuzu tam anlamıyla çözeceğimize inanıyoruz. Sözleşme kapsamında eşyalarınızın başına gelebilecek olası zararların tarafımızdan karşılanacağına ve tahmini teslimat süresinde taşınma işlemlerinin gerçekleşeceğine emin olabilirsiniz.

 

Deneyimli uzman kadromuz ile tüm eşya taşıma işlemlerinizi problemsiz bir şekilde gerçekleştirebileceğimize emin olabilirsiniz. Ambalajlama ve paketleme konusunda, alanında uzman ekibimiz, eşyalarınızın üretildiği malzeme, ağırlık ve hacim, hassasiyet ve de-monte olabilmesi açısından farklı kategorilerde paketleyeceklerdir. Bu sayede yeni evinizde paketlerinizi açarken hiçbir eşyanızın nerede olduğunu unutmayacak, eşya yerleştirme işinin sizin için eziyete dönüşmeyeceğine emin olacaksınız.

 

Her alanda uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde sözleşmemizde bulunan nakliye süresinin dışına çıkmayacağız ve sizlerin değerli vaktinizi çalmamak adına en iyi hizmeti sunacağız. Hava şartlarına göre kendine rota belirleyen şoför kadromuz, kışın kar lastiği olmadan yola çıkmayacak, araçların düzenli bakımlarını aksatmadan çalışacaklardır.